Teenused

Raivo Foto pakub klientidele personaalset lähenemist kõikides pildistamise suundades, millega me igapäevaselt tegeleme. Peamised teenused, mida klientidele osutame, on:

Dokumendifotod

Dokumendifotosid teen nii paberile kui digitaalselt. Tee oma õpilaspileti, ID kaardi või passi, viisa, juhilubade ja muude dokumentide fotod Raivo Foto stuudios. Paberfotod kätte 5 minutiga.

Portreefotod

Pildistan professionaalseid portreefotosid ametlikuks kasutamiseks. Soovid ettevõtte töötajatest kodulehele pilte või hoopis enda CV peale usaldust õhkavat fotot – seda kõike ma pakun.

Stuudio

Minu hubases stuudios on kasutusel suur hulk erinevaid taustu ning mahutame väikesed ja keskmised grupid. Tule pildistama üksi, sõprade või perega – loon iga emotsiooni jaoks sobiva atmosfääri ja talletan selle meeldejääva fotona.

Fotosessioonid väljas

Teinekord on vaja minna välja, et talletada emotsioonid veel ehedamalt. Pakun välisessioonide teenust kõikjal üle Eesti.

Lemmikloomad

Soovid fotosid koos lemmikloomaga või ainult lemmikloomast? Loomulikult on minu stuudio loomasõbralik – teen lemmikutega fotosessioone nii siseruumis kui väljas värske õhu käes.

Tootefotod

Sul on ägedad ning unikaalsed tooted, kuid turundamiseks ja müügiks on vaja võrdväärseid pilte? Võta minuga ühendust ning leiame kiirelt lahendused.